\
Lista artykułów

Internet daje wiele możliwości

20-03-2015

Dzięki rozwojowi internetu możemy dziś zakładać firmy działające tylko w internecie. Jest to bardzo pożyteczne, gdyż wielu ludzi może mieć pracę a bez internetu by jej nie mieli. Jednak ta droga została też zauważona przez naciągaczy. Dlatego należy umieć rozróżnić która firma jest naprawdę wiarygodna.

Standardowe rozmiary banerów

08-03-2015

Gdyby nie wprowadzać standardowych rozmiarów na rynku mogło by się pojawić zbyt wiele formatów, to spowodowało by wymóg dopasowywania się strony do danego baneru. Jest to bardzo niewygodne, reklama powinna posiadać własne ograniczenia których wszyscy przestrzegają.

Wzajemna współpraca

08-03-2015

W internecie dzisiaj każdy walczy aby być widocznym i aby móc sprzedawać swoje usługi lub towary. Dlatego każda firma szuka sposobów marketingowych w celu szybkiego dotarcia do jak największej ilości potencjalnych reklamodawców.

Nowe strony wydawców reklam

08-03-2015

Nasza strona stale wzbogaca się o nowe witryny które mają na celu wyświetlanie banerów reklamowych. Dzięki temu zbierają punkty które mogą później dowolnie rozdysponować. Jest to okazja do darmowej reklamy lub do dodatkowego zarobku.

Pierwsze tygodnie bloga

07-03-2015

Nasz blog ma już kilka tygodni i doczekał się pierwszej podstrony z artykułami. Jak na razie piszemy tylko o naszej witrynie która zajmuje się wymianą banerów reklamowych pomiędzy stronami w internecie.

Certyfikat wiarygodności dla firmy

07-03-2015

Wyróżnienie oraz potwierdzenie wiarygodności w dzisiejszych czasach jest bardzo ważne w przypadku dotarcia do nowych klientów. Osoby w pierwszych kontaktach z nowo poznaną firmą mają więcej obaw niż przekonania do zakupu.

Reklama przy pomocy banerów

03-02-2015

Banery reklamowe wyświetlane w internecie to jedna z najstarszych metod marketingowych, stosowanych. Czy jest to efektywna reklama ? Czy daje jakieś wymierne wyniki skoro kliknięcia odnotowuje się w setnych procentów.

Nowy serwis MikroBlog.biz

30-01-2015

Właśnie dodano nowy serwis społecznościowy znajdujący się pod adresem MikroBlog.biz do naszego systemu wymiany banerów reklamowych. Najnowszy serwis społecznościowy zbiera wyświetlenia na własną kampanię.

Nowy serwis TnijUrl.com

27-01-2015

Informujemy o zmianie stanu posiadania naszej strefy dystrybucji banerów reklamowych. Na samym początku mieliśmy bardzo mało stron dodanych do systemu. Na szczęście wraz z czasem ten stan sam się zmienia na lepsze.

Blog Wymiana Banerów

27-01-2015

Oto blog, to tutaj będziemy komunikować się z naszymi użytkownikami za pomocą ogłoszeń. Wszystkie treści są dostępne bez potrzeby logowania. Treści umieszczone w celu propagowaniu wiedzy z zakresu tematu wymiany banerów.