\
Nowy serwis TnijUrl.com

TnijURL.com

To unikatowy pod względem swojej budowy serwis skracający adresy o bardzo dużej popularności wśród internautów. Działanie strony TnijUrl.com jest bardzo proste. Często linki do stron zajmują dużo znaków. Czyli są trudne do przekazania. Za pomocą naszego serwisu można taki długi link, skrócić do bardzo krótkiego linku i wysłać za pomocą SMS lub Twitter.

 

Innym sposobem wykorzystania serwisu jest stosowania jego funkcjonalności do ukrywania linków znajdujących się za naszą maską. Jeśli jesteś promotorem internetowym to na pewno znany jest Ci proceder ucinania linków typu reflink. Służą one do zapisywania w bazach danych programów partnerskich identyfikatorów pośredników którym należy się prowizja. Nasz system pod adresem TnijUrl.com sprawia że takie wycięcie identyfikatora nie jest możliwe.

 

Współpraca

Dzięki zawiązaniu współpracy między WymianaBanerow.com a TnijUrl.com, wzrasta liczba miejsc w których wyświetlane są reklamy w postaci baneru internetowego. Na samej stronie TnijUrl.com zamieszczone są trzy miejsca w których wyświetlają się dwa typy banerów. Znaczący wzrost liczby wyświetleń banerów podnosi serwis WymianaBanerów.com na wyższe miejsce wśród konkurencji w tym segmencie. Dodatkowo rozważane jest zamieszczenie jeszcze jednego miejsca do wyświetlania reklam znajdującego się na podstronach katalogu witryn internetowych.Zapoznaj się z pozostałymi artykułami na naszym blogu:
- Zalety reklamy w postaci banerów
- Pozyskaliśmy nowego wystawcę reklam MikroBlog.biz