\
Pierwsze tygodnie bloga

Początek bloga

Kilka dni temu, około siedem dni upłynęło od pierwszego wpisu który zapoczątkował naszego bloga. Już w tym momencie posiadamy ponad pięć treści, które omawiają naszą witrynę. W pierwszych artykułach opisujemy serwisy które dostarczają nam reklam oraz miejsc na wyświetlanie banerów. Dzięki opisom witryn które z nami współpracują możemy zwiększyć ilość podstron z odpowiednią ilością treści. To już spowodowało że w krótkim tempie uzyskaliśmy bardzo duży skok na kilka fraz w wyszukiwarce Google. Dalsze budowanie treści będzie miało na celu informowanie internautów o możliwościach naszego systemu. Tym samym uzyskamy rozbudowany dział pomocy dla użytkowników.

 

Jeden z większych reklamodawców

Dla stałego działania naszego systemu wymagana jest duża ilość zadeklarowanych wyświetleń reklam na stronach wydawców którzy użyczyli nam swoich powierzchni reklamowych. Dlatego postanowiliśmy wyróżnić jednego z pierwszych wielkich reklamodawców który zadeklarował stałe zamawianie wyświetleń reklam. Naszym dużym partnerem został serwis WiarygodnaFirma.pl , zadeklarowali minimum 100 000 wyświetleń banerów w miesiącu. Witryna znajdująca się pod adresem WiarygodnaFirma.pl zajmuje się wprowadzaniem kodeksu dobrych praktyk w Polskich przedsiębiorstwach. Firmy które poddadzą się pozytywnym przemianom w swoim otoczeniu zostają wyróżnione certyfikatem wiarygodności. Jest to dokument stwierdzający wysokie standardy w obsłudze kontrahentów podczas sprzedaży oraz serwisu a przede wszystkim dobrego traktowania wszystkich pracowników.

 

Nasz blog

Dział naszego bloga powoli zaczyna się wypełniać. Będziemy starać się utrzymywać tępo dodawania nowych wiadomości do naszego bloga. Jednocześnie zapraszamy do zaglądania do naszych treści. Będziemy tutaj dodawać informacje na temat zmian w naszym systemie i dalszym kierunku rozwoju.

 

Obecnie możemy potwierdzić fakt uzyskania wysokich pozycji w wynikach wyszukiwania Google dla pięciu fraz. Skorzystaliśmy z pomocy specjalisty od pozycjonowania i optymalizacji witryn internetowych który pracuje w firmie która jest naszym właścicielem. Po optymalizacji kodu źródłowego witryny oraz poprawieniu błędów popełnionych podczas tworzenia strony, witryna osiągnęła pierwsze lepsze zmiany pozycji. Po dopisaniu i zamieszczeniu kilku artykułów sponsorowanych zawierających linki do naszej witryny, większość fraz znalazła się w top10 wyszukiwarki Google.Zapoznaj się z pozostałymi artykułami na naszym blogu:
- Przy współpracy stworzono o wiele wiecej niż w pojedynkę
- Nowe strony wydawców reklam