\
Nowy serwis MikroBlog.biz

MikroBlog.biz

Jest to odnowiony serwis internetowy. Witryna działa na rynku od 2010 roku. Jednak po długim czasie działania została poddana gruntownej renowacji. W witrynie zostały wymienione praktycznie wszystkie elementy. Każda część składowa serwisu została przeorganizowana i przystosowana do dzisiejszych czasów. Ostatnimi poprawkami zostały też poddane elementy graficzne. Wewnętrzna część strony została częściowo przebudowana na podstawie starej grafiki. Ale strona startowa którą widzą wszyscy odwiedzający to już całkiem inna konstrukcja. W wewnętrznej części serwisu powstało miejsce na reklamę z której częściowo witryna ma zamiar się utrzymywać.

 

Mikro Blog to miejsce gdzie internauci mogą tworzyć własne wpisy i zamieszczać je na ogólnych kanałach. Znajomi mogą się wzajemnie obserwować i sprawdzać co u nich słychać. Jest to doskonałe miejsce do prowadzenia internetowego pamiętnika złożonego z krótkich wiadomości które mogą być komentowane. Serwis również pozwala zamieszczać linki do zewnętrznych stron i tym samym tworzyć reklamę stron internetowych. W ramach mikro blogów można również tworzyć wydarzenia oznakowane tak zwanymi #tagami. #tagi pozwalają zgromadzić wszystkie wpisy dotyczące jednego wydarzenia w jednej kolumnie. To ułatwia obserwowanie wydarzenia oraz wątków pobocznych które przy okazji tworzą się.

 

Forma wykorzystania WymianaBanerów.com ?

Serwis planuje przeprowadzenie kampanii reklamowej w ramach naszej sieci marketingowej. W tym celu w początkowej fazie zbierane są wyświetlenia banerów reklamowych. Cała akcja jest przeprowadzana w celu pozyskania odpowiedniej liczby wyświetleń aby przeprowadzić sprawnie akcję reklamową na szerszą skalę. Serwis planuje również dokupienie wyświetleń banerów gdyż chciałby docierać przez dłuższy czas do szerszej publiczności.Zapoznaj się z pozostałymi artykułami na naszym blogu:
- Zalety reklamy w postaci banerów
- Podbudowanie reputacji firmy