\
Certyfikat wiarygodności dla firmy

Certyfikat wiarygodności dla firmy

Na początku 2015 roku firma Gemius wydała podsumowanie badań i testów przeprowadzonych na grupie ponad 800 osób. Z tych badań wynika jasno że dla osoby która pierwszy raz odwiedza nowy sklep, w pierwszej kolejności najważniejsze jest potwierdzenie wiarygodności firmy. Jest to przezorność naszych internautów którzy słyszeli i nierzadko na własnej skórze odczuli jak łatwo paść ofiarą oszustów. Dlatego dla wszystkich sklepów internetowych ważne jest aby wyraźnie potwierdzić prowadzenie zarejestrowanej działalności gospodarczej lub innego podmiotu gospodarczego. Dopiero po potwierdzeniu tego faktu internauci szukają opinii na temat danego sklepu. Bardzo często od odnalezionych opinii zależy czy internauta będzie przeglądał zawartość danego sklepu.

 

Reklama certyfikatu

Misją serwisu WiarygodnaFirma.pl jest wprowadzanie kodeksu dobrych praktyk w przedsiębiorstwach które chcą otrzymać nasze wyróżnienie. W celu edukacji i poszerzania świadomości internautów reklamujemy naszą witrynę na której można znaleźć szereg informacji o prawach konsumenta i obowiązkach sprzedawcy. Wprowadzanie kodeksu dobrych praktyk należy zapoczątkować wobec kontrahentów oraz wobec pracowników. Certyfikat wiarygodności dla firmy jest jedynie potwierdzeniem wprowadzanych zmian i pozytywnego nastawienia. Firmy które legitymują się certyfikatem wiarygodności są ambasadorami pozytywnych zmian w Polskim biznesie.

 

Pomoc WymianaBanerów.com

Serwis wymiana banerów, pomaga w promocji witryny WiarygodnaFirma.pl za pomocą naszego systemu darmowej wymiany banerów. Serwis WiarygodnaFirma.pl będzie teraz stałym dostawcą banerów reklamowych do naszej sieci. Jest to teraz nasz główny partner i reklamodawca. Na podstawie tej współpracy mamy możliwość zapewnienia stałej liczby banerów do naszego systemu aby wystawcy mogli za każde wyświetlenie otrzymywać punkty.

 

Wzmocnienie wizerunku

Certyfikaty to doskonałe narzędzie do wzmacniania wizerunku firmy która je prezentuje. Ściana z nagrodami, dyplomami i certyfikatami informuje potencjalnych klientów o dużej liczbie pozytywnie zamkniętych kontraktów. Dodatkowo jeśli zewnętrzny wystawca dokumentów potwierdzających wiarygodność przedsiębiorstwa zbiera opinie na temat transakcji i ich rezultatów, nowy kontrahent nie musi szukać daleko informacji które pomogą mu w przełamaniu pierwszych lodów. Nastawienie nowych klientów w pierwszym momencie jest skierowane na znalezienie lub nieznalezienie odpowiednich informacji które potwierdzą że ta strona nie jest właściwym miejscem do robienia zakupów. Każdy klient witryn internetowych pozostawia w ich bazach danych swoje dane osobowe. Takie dane można wykorzystać do wielu celów dlatego nowi kontrahenci bacznie zwracają uwagę na wszelkie uchybienia w wiarygodności firmy.Zapoznaj się z pozostałymi artykułami na naszym blogu:
- Podsumowanie pierwszych dni naszego bloga
- Nowe strony wydawców reklam