\
Nowe strony wydawców reklam

System stale rośnie

Dzięki staraniom działu marketingu internetowego w agencji reklamowej która jest właścicielem naszego portalu, udaje nam się pozyskać właścicieli portali internetowych dzięki który możemy realizować naszą misję. Już teraz osiągamy bardzo dobre wyniki w wyszukiwarce Google. Nasze starania obfitują w postaci coraz szerszego zasięgu reklam które wyświetlamy w naszym systemie. W ostatnim czasie dołączyły do naszego grona dwie nowe witryny. Nowe w naszych szeregach ale istniejące od dawien dawna. Dzięki swojej ugruntowanej pozycji w internecie strony te generują bardzo duży wartościowy ruch z wyszukiwarek. To gwarantuje że reklamy wyświetlane w naszym systemie będą oglądane przez prawdziwych ludzi wchodzących na witryny za pomocą wyszukiwarek i innych systemów reklamowych.

 

Pierwszy nowy w szeregach

Pierwszą nową stroną jest system skracania adresów URL. W internecie jest szereg komunikatorów które udostępniają możliwość zamieszczania opisów. Jednak miejsce w tych opisach jest często ograniczone. W przypadku gdy link jest za długi, można go skrócić za pomocą właśnie takiego odchudzania adresów URL. Narzędzie to jest również przydatne do ukrywania prawdziwych docelowych linków. W momencie gdy reklamujemy jakąś usługę, wielu potencjalnych poleconych może podejrzeć adres URL strony docelowej i wyciąć z niego część odpowiadającą za powiązanie promotora z klientem co powoduje utratę prowizji. Za pomocą serwisu TnijURL.com możemy uniknąć takiego usunięcia powiązania gdyż link będzie zamaskowany i nikt go nie może podejrzeć przed kliknięciem. A po kliknięciu internauta będzie miał już zainstalowane ciasteczko w przeglądarce.

 

Drugi nowy w szeregach

Kolejna strona która może okazać się strategiczną w naszych działaniach jest system mikro blogów. Uzyskaliśmy dostęp do powierzchni reklamowych które są wyświetlane przy każdym wpisie. To spowoduje wzrost ilości generowanych wyświetleń wszystkich banerów. Nasz system w czasie zaledwie tygodnia zdobył intratnych wystawców, otworzył bloga traktującego o swoich działaniach oraz pozyskał kluczowego reklamodawcę. Serwis mikro blog z pewnością wzbogaci nasz zasięg tematyczny i pokaże reklamodawcom że posiadamy duży potencjał który można wykorzystać.

 

Zachęcamy wszystkie inne strony do rozpoczęcia współpracy z naszym serwisem. Cel może być dwojaki, można zbierać punkty za wyświetlenia reklam innych stron w naszym systemie i wymieniać je na darmową reklamę lub sprzedać je i zarobić dodatkowo na swojej stronie.Zapoznaj się z pozostałymi artykułami na naszym blogu:
- Zapoznaj się ze standardami obowiązującymi w naszym serwisie
- Nowe strony wydawców reklam