• Wymiana Banerów

    Darmowa Alternatywa

    Sprawiedliwy system wymiany banerów 1:1. Całkowicie za darmo
    więcej

Darmowa rejestracja w wymiana banerów

Jeśli jesteś posiadaczem witryny internetowej to nie zwlekaj i już teraz zarejestruj się w naszym serwisie. Rejestracja oraz prowadzenie konta użytkownika jest całkowicie darmowe dla wszystkich.

Jak to działa ?
Jeśli jesteś właścicielem lub właścicielką strony internetowej, bloga lub sklepu i chcesz dodatkowo rozreklamować swoją stronę bez ponoszenia kosztów finansowych to możesz w tym celu skorzystać z naszego systemu wymiany banerów. W zamian za wyświetlanie banerów z naszego systemu wymiany, otrzymasz punkty które można zamienić na wyświetlenia własnego baneru reklamowego na innych stronach zrzeszonych w naszym systemie.

Co trzeba zrobić ?
Wystarczy zarejestrować swoje darmowe konto użytkownika na naszej stronie a następnie podać adres swojej strony internetowej w odpowiednim formularzu. Odpowiednie narzędzie znajdziesz po zalogowaniu do swojego darmowego konta użytkownika w głównym menu pod napisem dodaj stronę. Cały proces polega na wpisaniu adresu domeny i przyciśnięciu guzika z napisem „Dodaj”.

Gdy już strona jest dodana do systemu, możesz przejść do następnej zakładki znajdującej się pod napisem lista stron. Tutaj można pobrać odpowiednie kody reklam wyświetlające wybrane rodzaje reklam. Kody należy w niezmienionej postaci przenieść i umieścić w kodzie własnej stronie tam gdzie chcemy aby się pokazywały reklamy z naszego systemu. Od momentu zarejestrowania pierwszej odsłony banerów będą naliczane Ci punkty którymi następnie możesz dowolnie dysponować.

 

Motto

Tylko wspólnymi siłami możemy coś osiągnąć, izolując się odcinamy drogę szczęściu.

Krzysztof Wolski, Ads-Center.NET

Pozostali partnerzy