• Wymiana Banerów

    Darmowa Alternatywa

    Sprawiedliwy system wymiany banerów 1:1. Całkowicie za darmo
    więcej

Centrum Prasowe PL

To nowoczesny portal łączący firmy i szeroko pojęte media. Za pomocą darmowego portalu CentrumPrasowe.pl , firmy mogą założyć wirtualne biuro prasowe. To miejsce w którym można skupiać wszystkie materiały prasowe w jednym miejscu tak aby dziennikarze przeglądający witrynę zawsze mogli sprawdzić archiwalne informacje. Jest to przydatne z powodu ograniczenia ilości zapytań do rzecznika prasowego dotyczących tej samej sprawy.

Dlaczego na CentrumPrasowe.pl ?
Każdy mógłby się zapytać, ale dlaczego mamy budować darmowe wirtualne biuro prasowe na zewnętrznej stronie ? Czy nie lepiej jest do tego wykorzystać własną witrynę ? W ten sposób przecież można budować witrynę w nowe treści przez co zwiększa się ilość materiałów merytorycznych za które zwiększa się szansa na lepsze pozycje w wyszukiwarkach.

Za Centrum Prasowym PL przemawia bliskie powiązanie z dziennikarzami z całej Polski. Każdy rzecznik prasowy budując biuro prasowe na stronie firmowej, musi zabiegać o kontakty z dziennikarzami na własną rękę. Koszty takiej działalności obciążają budżet firmy. A to są spotkania w różnych restauracjach, gadżety przypominające o firmie, wyjazdy i organizacja konferencji prasowych. Pozycjonowanie podstrony z materiałami dla mediów na trzy frazy które są mocno oblegane. To wszystko tworzy spore koszty. Za pomocą naszego centrum prasowego masz możliwość ominięcia tych wszystkich działań i kosztów. Nasza witryna komunikuje się z dziennikarzami za pomocą newslettera. Skrypt sam informuje zainteresowane osoby o nowych materiałach. Dziennikarze nie muszą już kontrolować tysięcy stron z materiałami prasowymi. Wystarczy że sprawdzą ostatnio dodane wpisy na naszej witrynie dodane przez rzeczników prasowych firm które już teraz za darmo tworzą swoje wirtualne biura prasowe.

Tłumy w wyszukiwarkach
Tutaj chciałem podkreślić przewagę CentrumPRasowe.pl nad samodzielnymi działami „dla prasy” tworzonych na stronach firmowych. Już teraz na trzy najpopularniejsze frazy jest bardzo duża konkurencja. Wraz z rozwojem świadomości o sile mediów i przekazywania im informacji skrojonych specjalnie pod dziennikarzy, wzrośnie również liczba stron rywalizujących o wysokie miejsca w wyszukiwarkach. To spowoduje wzrost kosztów które muszą być poniesione w zamian za wysokie pozycje w wyszukiwarkach.

CentrumPrasowe.PL
Nasza ugruntowana pozycja sprawia że nie potrzebujemy pozycjonować naszej strony. Mamy bezpośredni kontakt z najważniejszymi dziennikarzami i ośrodkami dystrybucji informacji. Pozostali dziennikarze znają nasz adres i zaglądają na naszą stronę w celu poszukiwania informacji do nowych artykułów. To sprawia że nie musimy zabiegać o widoczność w wyszukiwarkach. Owszem pozycjonujemy i optymalizujemy naszą witrynę. Jednak nie jest to główne źródło odwiedzin na naszej stronie. Przekaz informacji do mediów nie zależy w naszym przypadku od pozycji w wyszukiwarkach. To sprawia że Twoje informacje dzięki nam łatwiej trafią przed oczy dziennikarzy niż w przypadku budowy podstrony „dla prasy” na swojej stronie.

Nasze serwisy 

Motto

Tylko wspólnymi siłami możemy coś osiągnąć, izolując się odcinamy drogę szczęściu.

Krzysztof Wolski, Ads-Center.NET

Pozostali partnerzy