• Wymiana Banerów

    Darmowa Alternatywa

    Sprawiedliwy system wymiany banerów 1:1. Całkowicie za darmo
    więcej

O co chodzi?

Jeśli po wejściu na naszą stronę i przeczytaniu głównego opisu nadal masz wątpliwości lub pytanie to zapraszam do przeczytania tego krótkiego wprowadzenia.

Nasza strona powstała w celu wymiany banerów reklamowych między użytkownikami internetu którzy posiadają witrynę internetową. Posiadając witrynę masz pewnie miejsce na banery reklamowe. Jeśli nie chcesz sam sprzedawać tych miejsc a chcesz je wykorzystać w miedzy czasie aż znajdzie sie klient lub podnajemca możesz umieścić tam nasze kody reklamowe.

Co można zyskać wyświetlając banery reklamowe w wymianabanerow.com ?
Za każde wyświetlenie banera reklamowego otrzymujesz punkty. Każdy punkt jest wart jedno wyświetlenie. Wymiana wyświetleń w naszym systemie jest przedstawiana według przelicznika 1:1. Trzonem systemu są strony firmy Internetowa Agencja Reklamowa Ads-Center.NET . Dzięki temu nie musimy stosować mniej korzystnych przeliczników.

Bezpośrednia korzyść.
Instalując nasze kody wyświetlające reklamy otrzymujesz bezpłatną możliwość pokazania swoich banerów reklamowych na wielu stronach które są często odwiedzane. Zyskujesz bezpłatną reklamę swojej witryny internetowej.

Pośrednia korzyść.
Zebrane punkty wyświetleń możesz sprzedać któremuś ze swoich klientów i ich banery również zostaną wyświetlone w całym naszym systemie. Możesz również przeznaczyć swoje wyświetlenia na własne reklamy. Dodatkowo system pozwala każdemu zarejestrowanemu użytkownikowi wyświetlać reklamy tylko na swojej stronie.

Podsumowanie.
Rejestrując się w systemie zyskujesz kilkakrotnie. Może nie jest to od razu żywa gotówka ale zawsze reklama przynosi jakieś efekty. Dzięki naszemu systemowi wymiany reklamy możesz się reklamować lub sprzedawać zaoszczędzone wyświetlenia swoim klientom. Dzięki wszechstronności naszego systemu możesz z niego korzystać na wiele sposobów zaspokajając swoje potrzeby. Już nie musisz instalować dodatkowego rotatora reklam i szukać klientów na swoje usługi, reklamy zostaną same dostarczone na Twoja stronę internetową.

 

Motto

Tylko wspólnymi siłami możemy coś osiągnąć, izolując się odcinamy drogę szczęściu.

Krzysztof Wolski, Ads-Center.NET

Pozostali partnerzy