• Wymiana Banerów

    Darmowa Alternatywa

    Sprawiedliwy system wymiany banerów 1:1. Całkowicie za darmo
    więcej

Regulamin

1- Serwis należy do Ads-Center.NET
2- Podstawowe funkcje serwisu są darmowe dla kazdego.
3- W serwisie może założyć konto każda osoba lub firma.
4- Od każdego zarejestrowanego wymaga sie posiadania minimum jednej witryny internetowej z pełnym adresem URL. (domena lub sub domena)
5- Administracja serwisu zastrzega sobie prawo do skasowania konta użytkownika który po trzech miesiącach od rejestracji nie wpisał żadnej strony internetowej.
6- Administracja nigdy nie kasuje kont bez adresów ale z punktami wyświetleń na koncie.
7- Administracja zastrzega prawo do skasowania lub blokady konta użytkownika który łamie ten regulamin lub prawo Polskie.
8- Za wszystkie treści przedstawiane na banerach reklamowych odpowiedzialni są ich właściciele i użytkownicy którzy je dodali do systemu wymiany banerów.
9- Administracja WymianaBankerow.com oraz Ads-Center.NET nie odpowiada za treści i obrazy przedstawiane przez banery zamieszczone przez użytkowników. Mimo moderacji wszelkich banerów może dojść do prześlizgnięcia się niezgodnych treści lub obrazów z prawem obowiązujący.
10- Wszelkie sprawy sporne względem wymianabanerow.com będą rozstrzygane w sądzie zgodnym dla zarejestrowania działalności gospodarczej Ads-Center.NET czyli we Wrocławiu.
11- Wszelkie inne sprawy nie określone niniejszym regulaminem podlegają jedynie obowiązującemu kodeksowi prawnemu w państwie Polska.

Regulamin waży od 2009.12.12

 

Motto

Tylko wspólnymi siłami możemy coś osiągnąć, izolując się odcinamy drogę szczęściu.

Krzysztof Wolski, Ads-Center.NET

Pozostali partnerzy