• Wymiana Banerów

    Darmowa Alternatywa

    Sprawiedliwy system wymiany banerów 1:1. Całkowicie za darmo
    więcej

Wiarygodna Firma PL

Jest to serwis który wspiera rzetelny biznes. Solidne firmy nie biorą się znikąd. To kwestia wprowadzenia standardów i pilnowania ich stosowania. Każda firma musi opracować swoje własne standardy i wprowadzać je do stałego stosowania. Tylko w ten sposób pracownicy mogą prawidłowo budować wizerunek całej firmy. W momencie gdy brak określonych standardów, szeregowi pracownicy nie wiedzą dokładnie co i kiedy mają robić. W takich momentach przeważnie udają że pracują a to marnotrawstwo ich czasu i potencjału względem pracodawcy.

W celu standaryzacji wprowadziliśmy kodeks wiarygodnej firmy. Jest to zaledwie zarys dobrych praktyk jakimi powinny cechować się Wiarygodne Firmy. Jednak właśnie w taki sposób możemy pomóc zapoczątkować wprowadzanie odpowiednich praktyk do Polskich przedsiębiorstw. Dzięki naszemu zarysowi każda firma ma punkt wyjścia dla własnych standardów. Wystarczy dopisać pozostałe punkty które są ważne dla danego przedsiębiorstwa i starannie wdrażać szkolenia z zakresu tych praktyk.

Czy szkolenia opłacą się ?
Szkolenia zawsze się opłacają. Nawet te najkrótsze na temat błahych spraw. Dzięki szkoleniom cała kadra pracownicza posiada choćby skrawek wiedzy. Dzięki temu wiedzą jak się bezpiecznie zachowywać w danych sytuacjach. Taka wiedza jest przydatna przy zdarzeniach typowych jak i nietypowych.

Wiarygodna Firma to nie tylko certyfikat i wizytówka firmy w internecie. Nasz projekt to szersza perspektywa wdrażania standardów oraz dobrych praktyk w produkcji, w stosunku do kadry pracowniczej oraz wobec klientów. Nasz certyfikat potwierdza tylko że firma spełnia podstawowe wymogi by być lepszą dla wszystkich.

Nasze serwisy

 

Motto

Tylko wspólnymi siłami możemy coś osiągnąć, izolując się odcinamy drogę szczęściu.

Krzysztof Wolski, Ads-Center.NET

Pozostali partnerzy