• Wymiana Banerów

    Darmowa Alternatywa

    Sprawiedliwy system wymiany banerów 1:1. Całkowicie za darmo
    więcej

Po co wymieniać się banerami reklamowymi ?

Reklama to podstawa. Samo stworzenie witryny internetowej to dopiero początek problemów. Tak naprawdę, to dopiero początek długiej drogi do odniesienia sukcesu. W internecie znajduje się kilka bilionów witryn i adresów internetowych. A każdego dnia pojawiają się kolejne strony.

W przypadku gdy zaniechamy reklamy i postawimy jedynie na pozycjonowanie, jesteśmy skazani na połowiczny sukces. Bez wynajmowania miejsc na banery reklamowe nie mamy szansy utrwalić w umysłach potencjalnych klientów informacji o naszym istnieniu. Przez to gdy potrzebujemy usług to kierujemy się do najbardziej znanego producenta lub sprzedawcy. Tak działa nasz umysł. Dlatego zaniechanie reklamowania swojej witryny to jak strzał w kolano naszego biznesu już na samym starcie.

Wymiana banerów to projekt który ma za zadanie wyrównać szanse między małymi witrynami i właścicielami a wielkimi inwestorami których stać na kampanie reklamowe widoczne na największych witrynach internetowych. Dzięki możliwości wymiany barterowej, wyświetlenie za wyświetlenie, każdy użytkownik może reklamować się całkowicie za darmo nie tracąc dosłownie nic a zyskując szeroką reklamę.

Dodatkowe formy wykorzystania naszego skryptu budują jego wartość wśród użytkowników. Cały czas wsłuchujemy się w głos naszych użytkowników i nanosimy poprawki jakie usprawniają wszystkim użytkowanie naszego systemu.

Monetyzuj swoją witrynę. W raz z wyświetlaniem banerów gromadzą się punkty na Twoim koncie. Wiedz że możesz sprzedawać te punkty i w ten sposób pozyskiwać fundusze na rozwój swojej witryny lub opłatę za domenę lub serwer.

 

Motto

Tylko wspólnymi siłami możemy coś osiągnąć, izolując się odcinamy drogę szczęściu.

Krzysztof Wolski, Ads-Center.NET

Pozostali partnerzy