• Wymiana Banerów

    Darmowa Alternatywa

    Sprawiedliwy system wymiany banerów 1:1. Całkowicie za darmo
    więcej

Nasza motywacja ?

Wszyscy zdążyliśmy przyzwyczaić się że w naszym życiu nie ma nic za darmo. A tutaj mamy serwis który zużywa duże zasoby serwera i świadczy usługi całkowicie za darmo. Przy przeliczniku 1:1 firma nie ma możliwości zarobienia czegokolwiek.

A jednak naszej firmie opłaca się budowanie kolejnego serwisu non-profit którym dzielimy się z użytkownikami internetu. Projekt WymianaBanerów.com jest skierowany głównie do osób posiadających witryny internetowe. To dla nich stworzyliśmy tą stronę. Dzięki własnemu zapleczu możemy zdobywać punkty w naszym systemie bez wprowadzania prowizji do systemu naliczania punktów.

To szereg naszych stron powoduje to że możemy ten systemy wymiany banerów udostępniać wszystkim właścicielom stron całkowicie za darmo. Na własnych stronach wyświetlamy banery które są w systemie wymiany banerów, dzięki temu zdobywamy duże ilości punktów które następnie sprzedajemy na Allegro. W ten sposób zdobywamy fundusze na realizację tego projektu.

Dzięki naszemu skryptowi i Ty możesz zarobić dodatkowe pieniądze na swojej stronie internetowej. Wystarczy że zainstalujesz nasz skrypt na swojej witrynie i zaczniesz zbierać punkty. Co z nimi później zrobisz to już zależy tylko do Ciebie.

 

Motto

Tylko wspólnymi siłami możemy coś osiągnąć, izolując się odcinamy drogę szczęściu.

Krzysztof Wolski, Ads-Center.NET

Pozostali partnerzy