• Wymiana Banerów

    Darmowa Alternatywa

    Sprawiedliwy system wymiany banerów 1:1. Całkowicie za darmo
    więcej

Dlaczego powstała taka strona ?

WymianaBanerów.com
To witryna pomagająca w marketingu małym i średnim witrynom. Reklama jest bardzo ważna. Bez reklamy nikt nie będzie znał Twojego adresu strony. Dlatego bardzo ważne jestna starcie każdej witryny, promować ją we wszystkich kanałach.

Serwis WymianaBanerów.com w zamian za wyświetlanie reklam oferuje możliwość wyświetlania reklam na innych stronach współpracujących z projektem. Dzięki wymianie 1:1 każdy otrzymuje dokładnie tyle wyświetleń swojego banera ile wyświetleń wykonał dla innych partnerów. W ten sposób w obrębie społeczności właścicieli witryn internetowych możemy wzajemnie wspierać się i promować strony za pomocą banerów reklamowych.

Jak to działa ?
Wystarczy pobrać kod skryptu który wywołuje banery z bazy danych naszego serwera. Umieścić go na swojej stronie internetowej. I patrzeć jak kolejne odsłony reklam zbierają nam punkty na naszym koncie.

Następnie gdy już uzbierasz jakąś liczbę punktów, może to być np. 10 punktów, możesz zamieścić własną reklamę w naszym systemie. Od tej chwili w zamian za wyświetlenia banerów na Twojej stronie, otrzymasz tyle samo wyświetleń Twoich banerów na stronach naszych partnerów.

Dzięki wyświetlaniu reklam w postaci banerów na stronach internetowych zyskujesz budowanie w świadomości osób oglądających reklamę informację o istnieniu strony. Gdy są bezpośrednio zainteresowani tematem, to skorzystają i wejdą klikając w baner. Osoby niezwiązane z tematem, przyswoją informację o istnieniu marki lub produktu i przy dalszym utrwalaniu tego działania w momencie bezpośredniego zapotrzebowania klient sam będzie wiedział gdzie się zgłosić lub jaką stronę odwiedzić.

Jeśli nie chcesz się reklamować w naszym systemie to zawsze możesz zbierać punkty i sprzedawać je osobą które chcą wyświetlać swoje banery. W ten sposób poddasz monetyzacji ruch na swojej stronie internetowej.

Nasz skrypt pozwala również wyświetlać tylko własne reklamy na swojej stronie. Dzięki temu możesz za pomocą naszego skryptu zarządzać reklamą w postaci banerów na własnej witrynie. Już nie potrzebujesz kupować skryptu rotatora banerów. Dostajesz go od nas za darmo wraz z całym systemem wymiany banerów.

 

Motto

Tylko wspólnymi siłami możemy coś osiągnąć, izolując się odcinamy drogę szczęściu.

Krzysztof Wolski, Ads-Center.NET

Pozostali partnerzy