• Wymiana Banerów

    Darmowa Alternatywa

    Sprawiedliwy system wymiany banerów 1:1. Całkowicie za darmo
    więcej

Czy uda mi się na tym zarobić ?

Monetyzacja strony nie jest łatwa. Jest to proces który najlepiej wychodzi zdolnym marketerom lub biurom reklamy z bardzo dobrymi kontaktami. Małe i średnie strony również mogą zarabiać na ruchu który generują. Wszystko zależy tylko od tego co zrobi właściciel witryny.

Jakie kroki podjąć ?
Monetyzacja małej strony to wielki wyczyn. Najlepszym wyborem jest wyświetlanie banerów reklamowych lub boksów z treściami. Jeśli chcesz zarabiać na ruchu który generuje Twoja witryna to dobrym pomysłem jest wypróbowanie Wymiany Banerów.

Po instalacji krótkiego kodu który pomaga wyświetlać banery reklamowe na stronie naszego partnera możesz zacząć zbierać punkty. Punkty to uniwersalna forma rozliczenia między wydawcami a reklamodawcami. Za każde wyświetlenie banera reklamowego, partner otrzymuje punkt. Zebrane punkty może dowolnie rozdysponować.

Pierwszy sposób to założenie własnego banera reklamowego i wyświetlanie go na stronach naszych partnerów. W raz z kolejnymi wyświetleniami, z Twojego konta będą ubywać punkty zebrane. Oczywiście możesz je odrobić jednocześnie wyświetlając reklamy naszych partnerów. To istne perpetuum mobile reklamy w internecie.

Drugi sposób to czysta monetyzacja. Uzbierane punkty możesz w dowolny sposób sprzedać na dowolnych portalach aukcyjnych. W ten sposób sprzedasz punkty dzięki którym klient może wyświetlać reklamy w całym naszym systemie. To dodatkowo buduje wartość świadczonej usługi. Sprzedajesz wyświetlenia do setek stron a nie tylko do jednej.

Trzeci sposób to rozwiązanie pośrednie. Możesz wykorzystywać nasz system do wyświetlania reklam od własnych reklamodawców na swojej stronie. Za pomocą jednego skryptu możesz obsługiwać własnych reklamodawców oraz naszych partnerów handlowych. Sprzedając reklamy tylko na swojej stronie nie potrzebujesz zapasu punktów by realizować takie kampanie.

Jak widać, nasz system to same korzyści dla właściciela strony internetowej. Spróbuj, zarejestruj się , to nic nie kosztuje, a możesz jeszcze przy tym zarobić.

 

Motto

Tylko wspólnymi siłami możemy coś osiągnąć, izolując się odcinamy drogę szczęściu.

Krzysztof Wolski, Ads-Center.NET

Pozostali partnerzy